Wars i Sawa w Nowym

Industrialny styl przełamany drewnianymi elementami, regały książek, ściany okien i wege kuchnia. Nigdy nie brakuje tutaj światła ani miejsca, więc bywamy jeśli tylko załatwiamy sprawy na Starym Mokotowie.

Rano zdarza nam się zjeść tutaj śniadanie, w południe wpadamy na lunch, wieczorem na spektakl, spotkanie z przyjaciółmi i kieliszek wina. Częstują dobrą kawą i ciastami własnego wypieku.

Wars i Sawa przeniosła się do Teatru Nowego z Powiśla. Lubimy to miejsce za domową kuchnię, przestrzeń, bliskość księgarni, kącik dla dzieci oraz podwórko z fontanną i placem zabaw.

Można tutaj spędzić sporo czasu i nie poczuć zmęczenia. Tłumem ludzi, zbyt głośną muzyką, brakiem przestrzeni. W cieplejsze dni zabieramy swoją lemoniadę na zewnątrz i sączymy w leżaku pod gołym niebem.

W menu od 9:00 do 12:00 śniadania (10-15 zł), 12:00 – 15:00 lunch,  od 14:00 do wieczora obiady (19-25 zł), sałatki (19-25 zł) i przekąski (14-18 zł). Przez cały dzień można wybierać dania dla najmłodszych z dziecięcego menu (8-12 zł). Przy barze wybór piw rzemieślniczych od Browaru Bazyliszek, lane prosecco z kija oraz wina od Winnych Czarodziei.

Wars i Sawa w Nowym, (Madalińskiego 10/16, w budynku Nowego teatru)
tel. 796-88-08-22

Otwarte od 9:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *