Małe przyjemności. Kulinarne półkolonie i nie tylko.

Jeśli Wasze wakacyjne kalendarze nie są jeszcze wypełnione po brzegi, zajrzyjcie na stronę Małych przyjemności. To kameralne studio kulinarne organizuje w lipcu i sierpniu półkolonie dla dzieci i młodzieży. Pięciodniowe turnusy wypełnione będą wspólnym gotowaniem i odkrywaniem nowych smaków oraz podróżami po kulinarnej mapie stolicy. Nie zabraknie rozmów przy stole, spotkań z ciekawymi gośćmi i odpoczynku na świeżym powietrzu.

W programie tegorocznych wakacji:

My i nasze smaki – Skok na targ – Miejska dżungla – Kim jest producent – Domowa spiżarnia.

Bardzo spodobała się nam konwencja, w jakiej będą prowadzone zajęcia. Czas poświęcony jedzeniu, radość z przygotowywania posiłków, garść wiedzy o tym co zdrowe i dobre, niespieszne wizyty na targu zamiast biegu między półkami marketów. Slow life i slow food w wakacyjnym wydaniu.

Na Dzielną można wpaść również na warsztaty kulinarne, przyjęcie urodzinowe lub po kartę podarunkową. Miałyśmy okazję przekonać się, że jest tutaj smacznie i zdrowo, a indywidualnie ustalane menu pozwala na wybór opcji bezmlecznych czy bezglutenowych, z wielką dbałością o dobór wszystkich składników. 

Małe przyjemności, ul. Dzielna 15