Park Bajka

Niedaleko Warszawy, w Błoniach jest magiczne miejsce, które ucieszy naszych najmłodszych. Park Bajka to świetny przykład na to jak można dobrze wykorzystać teren parku miejskiego. Obok piaskownicy, zjeżdżalni, huśtawek i innych standardowych sprzętów znajdujących się na placach zabaw, czekają na nasze dzieci fontanny, krzywe lustra, stoły do ping-ponga, pająki do wspinania, domki z wikliny i wiele innych atrakcji.


Teren jest zadbany i ładnie zagospodarowany. Jest miejsce gdzie można rozłożyć koc i zrobić piknik. Są też gigantyczne leżaki, które mogą być ciekawym doświadczeniem dla dorosłych, aby wyobrazić sobie jak wygląda świat oczami dziecka. Na terenie parku dzieciaki mogą pojeździć na hulajnodze lub rowerze.

W weekendy jest bardzo tłoczno, mimo dwóch parkingów można mieć problem ze znalezieniem wolnego miejsca. Słabą stroną jest również część gastronomiczna. Na terenie Parku Bajka serwowane są lody świderki, hot dogi i inne mało zdrowe przekąski. My radzimy Wam zabrać swój prowiant do lunch box-ów.

Park Bajka to jedno z miejsc, które z pewnością możemy polecić Wam jeśli chcecie sprawić radość Waszym dzieciom spędzając czas na świeżym powietrzu.

 

Park Bajka

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10, 05-870 Błonie

pon-czw 7:00-21:00, pt-ndz 7:00-22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *