Lato w teatrze – dla najmłodszych

Latem mamy więcej czasu i ten czas planujemy dobrze wykorzystać. Będzie bardzo wakacyjnie, ale nie zabraknie spotkań z kulturą, dobrej książki i odkrywania nowych miejsc na mapie Warszawy. Będziemy się z Wami dzielić naszymi pomysłami na letnie dni i wieczory.

Niestety, latem teatry mają wakacje. Na szczęście jeszcze w czerwcu możemy najmłodszych (i nieco starszych) zaprosić na kilka ciekawych wydarzeń na deskach stołecznych teatrów.

  • Dzieci z Bullerbyn, Teatr Syrena – dla małych i dużych (5 lat+), idealny wstęp do nadchodzących wakacji. Tak właśnie wyobrażają sobie nasze dzieci dni wolne od szkoły, niespieszne i pełne wolności.
    24 czerwca, bilety 45 zł
  • Czerwony Kapturek w wielkim mieście, Teatr Kamienica – przeniesiona we współczesne realia bajka porusza wciąż aktualne tematy i zmusza do refleksji zarówno dzieci (6-11 lat) jak i rodziców. Dziecięca ufność i ciekawość świata w zderzeniu z niebezpieczeństwami, jakie niesie nie tylko wielkie miasto, ale codzienne życie.
    25 czerwca, bilety 55 zł
  • Krzsiwo, Teatr Lalka – jedna z najpiękniejszych baśni Andersena z muzyką Grzegorza Turnaua. Cudowna opowieść o dziecięcej wrażliwości, sile wyobraźni i wytrwałości w dążeniu do spełniania swoich marzeń. (6 lat+)
    20, 21, 24, 25 czerwca, bilety 38 zł