I love juice

I love juice to kameralna, niewielka kawiarnia dla miłośników zdrowej diety i ekologicznych produktów. Serwują tutaj świeżo wyciskane soki (14-18 zł), smoothie (18 zł) i smaczne śniadania (20-36 zł). Właściciele zawsze służą pomocą w wyborze menu, a jeśli mamy specjalne życzenia, możemy liczyć na indywidualnie skomponowane napoje i posiłki.

Dzieci świetnie się czują w oryginalnie zaprojektowanym kąciku zabaw – miniaturowych kamieniczkach, które doskonale komponują się z minimalistycznie urządzonym wnętrzem.  Ja cenię sobie spokój tego miejsca i menu lunchowe, z ulubioną kaszą jaglaną, komosą ryżową i wyborem sezonowych warzyw (25-35 zł). Porcje nie są duże, ale smaczne i zdrowe.

Na deser można zamówić domowe ciasta (14 zł) i kawę (espresso 7 zł, cappucino 12 zł) lub herbatę (10-14 zł). Dla spragnionych dodatkowej porcji zdrowia – zamiast kawy i herbaty – duży wybór naparów ziołowych (14 zł), równie dobrych jak tutejsze soki i smoothies.

Miejsce godne polecenia dla tych, którzy cenią sobie zdrową kuchnię, nawet na diecie i detoksie mogłam tutaj liczyć na śniadanie lub lunch, co w większości warszawskich restauracji graniczyło z cudem.

I love juice, ul. Gieysztora 2, Miasteczko Wilanów, tel. 501 424 599

Otwarte pn-pt 8:00-17:00, sb-ndz 9:00-18:00