Grunt i Woda

Dzisiaj coś dla rodzin z dziećmi. Lato to czas wyjątkowy. Ciepłe wieczory, długie spacery czy nawet całe dnie spędzane na świeżym powietrzu. Możemy sobie pozwolić na częstsze wyjścia całą rodziną do restauracji i kawiarni.

Bulwary Wiślane zaczynają tętnic życiem. Głównie w nocy, ale jest jedno miejsce, do którego możemy zajrzeć za dnia, razem z dziećmi i miło spędzić czas. Grunt i woda to klubokawiarnia, którą pokochają rodzice i ich pociechy. Zastanawiam się nawet kto bardziej.

Pod gołym niebem wielka piaskownica, a w niej mnóstwo zabawek. Ściana do rysowania kredą, kącik muzyczny urządzony z małych garnków, stoliki i ławeczki dla najmłodszych. Moją uwagę zwrócił też ogródek, w którym hodowane są zioła, owoce i warzywa. Wszystko urządzone z dużym wyczuciem stylu i naciskiem na ekologię.

Dzieci nie będą narzekać na nudę, a my? W głośnikach gra świetna muzyka, w gorące dni możemy schłodzić się lemoniadą, smoothies lub drinkiem. W menu znajdziemy kanapki, ciasta i przekąski. Wybór nie jest duży. Od czasu do czasu organizowany jest brunch, przypuszczam, że wtedy można skosztować więcej przysmaków.

Sprawdźcie koniecznie ich fanpage na Facebooku! Są tam bieżące informacje na temat nadchodzących wydarzeń. Naprawdę jest w czym wybierać. Animacje dla dzieci, spotkania networkingowe, jazzowe wieczory, koncerty i wiele innych.

Zależało mi na znalezieniu miejsca, gdzie będzie można spędzać lato z dziećmi i udało się. Pamiętajcie jednak, że warto tam także wpaść na spotkanie z przyjaciółmi czy wieczorny chillout.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *